A Pest megyei Kormányhivatal az idei évben is megrendezte a pályaválasztási napot a városi sportcsarnokban. Iskolánk is részt vett a rendezvényen, melyen nagyon sok érdeklődő volt a környező általános iskolák tanulói részéről.

Bemutatkozott az iskolánkban tanulható valamennyi szakma: a cukrász, a pincér, a szakács és az eladó. A szakgimnazistáink is kivették a részüket a szervezésben és a megvalósításban is. Köszönjük a segítséget a szakmai kollégáknak, akik nemcsak a kínálandó finomságok elkészítésében voltak a diákok mesterei, de a személyes jelenlétükkel is emelték a bemutató színvonalát.
Ízelítő képekben a pályaválasztási napról:

Nagyon sok szeretettel várjuk az érdeklődő 8. évfolyamos diákokat a 2017. november 21-23-a között tartandó Nyíltnapjainkra!

Kiemelt partnereink

refegyh

parokia

mimk1

floch

vac

Ki olvas minket

Oldalainkat 66 vendég és 0 tag böngészi

FEL