Iskolánk immár második alkalommal adott otthont a Városismereti vetélkedőnek. Április 10-én öt városi középiskola, 3-3 fős csapata mérte össze tudását. Idén a kilencedikesek képviselték iskoláikat. A Boronkay György Műszaki Szakgimnázium és Gimnázium tanulói végeztek az első helyen. A többi résztvevő iskola: Piarista Gimnázium, Bartók-Pikéthy Zeneművészeti Szakgimnázium, Táncsics Mihály Mezőgazdasági Szakképző Iskola, és iskolánk, a Bernáth Kálmán Református Gimnázium és Szakgimnázium.

A zsűri tagjai Forró Katalin, a Tragor Ignác Múzeum igazgatója, Papanek Ferenc, az Egyházmegyei Levéltár vezetője, Steidl Levente, a Művelődési, Oktatási –és Sportbizottság elnöke, és Vekker András, a Városi Levéltár munkatársa voltak. A csapatok nagyon komolyan felkészültek a vetélkedésre, egy jókedvű, tartalmas délutánt töltöttünk együtt.

IMG 1407 IMG 1415 IMG 1435

Kiemelt partnereink

refegyh

parokia

mimk1

floch

vac

Ki olvas minket

Oldalainkat 78 vendég és 0 tag böngészi

FEL