Név Szak Fogadóóra A hét Fogadóóra B hét 
Ármós Zoltán angol nyelvtanár Kedd 5. óra Péntek 4. óra
Bajnok Imréné vendéglátó munkaközösség vezető, gazdasági szaktanár Szerda 2. óra Szerda 3. óra
Bea Csaba angol nyelv, történelem tanár Hétfő 5. óra Kedd 4. óra
Bócz Mónika gazdasági szaktanár Szerda 2. óra Csütörtök 2. óra
Darida Katalin megbízott szakmai igazgató helyettes, gazdasági szaktanár Hétfő 1. óra Hétfő 1. óra
Diós Erzsébet Borbála angol nyelvtanár Csütörtök 2. óra Hétfő 2. óra
Duhonyi Károlyné gazdasági szaktanár Kedd 5. óra Hétfő 3. óra
Fábián Tamás vendéglátóipari elméleti és gyakorlati szaktanár Szerda 3. óra Csütörtök 4. óra
Haluszka Tibor gyakorlatioktatás-vezető  Csütörtök 4. óra Csütörtök 4. óra 
Hártó Szilvia angol nyelvtanár Péntek 4. óra Péntek 1. óra
Horváth Renáta testnevelés Csütörtök 3. óra Csütörtök 3. óra
Kádár Márta történelem, magyar nyelv és irodalom tanár Hétfő 2. óra Hétfő 2. óra
Korbaditsné Varga Erika angol nyelvtanár Kedd 6. óra Csütörtök 5. óra
Korenika Attila vendéglátóipari szakoktató Hétfő 1. óra Hétfő 1. óra
Lámfalusi Réka informatika tanár, könyvtáros Kedd 2. óra Szerda 2. óra
Marján Ibolya angol, német szakos nyelvtanár Kedd 3. óra Csütörtök 3. óra
Majerné Szabó Ilona humán munkaközösség vezetője, magyar nyelv és irodalom, történelem tanár Hétfő 3. óra Hétfő 4. óra
Medgyesi Máté történelem tanár Szerda 7. óra Szerda 7. óra
Mogyoródi Zoltán kereskedelmi munkaközösség vezető, gazdasági szaktanár Szerda 4. óra Péntek 2. óra
Mojzsis Andrea angol, német nyelvtanár, gazdasági szaktanár Kedd 3. óra Csütörtök 6. óra
Molnár Ferenc vendéglátóipari szaktanár, cukrász szakoktató Szerda 9. óra Szerda 9. óra
Nagy Márk matematika, fizika tanár Csütörtök 3. óra Péntek 3. óra
Oszaczkiné Szammer Beáta idegen nyelvi munkaközösség vezetője, magyar nyelv és irodalom, angol nyelvtanár Hétfő 5. óra Hétfő 3. óra
Pap Zsolt vendéglátóipari szakoktató Csütörtök 1. óra Szerda 4. óra
Simák Viktória magyar nyelv és irodalom, kommunikáció szakos tanár Szerda 3. óra Szerda 3. óra
Solymosi Csilla igazgató, közgazdász tanár Szerda 4. óra  Szerda 4. óra 
Sütő Ferenc testnevelés tanár Csütörtök 3. óra Csütörtök 3. óra
Szabó Ferenc testnevelés tanár Csütörtök 3. óra Csütörtök 3. óra
Szabó Gábor református vallástanár
Szerda 4. óra Szerda 4. óra
Szabóné Villám Mariann földrajz, művészet ismeret Hétfő 3. óra Hétfő 3. óra
Szegvári Martin magyar nyelv és irodalom, történelem szakos tanár Csütörtök 4. óra Szerda 5. óra
Szilágyiné Bubenka Ildikó reál munkaközösség vezetője, matematika tanár Szerda 6. óra Csütörtök 6. óra
Török Anna Hajnal magyar nyelv  és irodalom tanár Csütörtök 5. óra Hétfő 3. óra
Takács József kereskedelmi szakoktató Csütörtök 3. óra Szerda 4. óra
Tóth-Körtefái Klára matematika szakos tanár Péntek 3. óra Hétfő 6. óra
Vácziné Dóczi Magdolna vendéglátóipari szaktanár Hétfő 3. óra Csütörtök 3. óra
Varga Antalné kémia, fizika tanár Péntek 5. óra Péntek 5. óra
Varga Beáta osztályfőnöki munkaközösség vezetője, angol, német nyelvtanár, idegenforgalom szaktanár Kedd 4. óra Kedd 4. óra
Varga Zsuzsanna kereskedelmi szakoktató Kedd 3. óra Péntek 4. óra
Zollerné Nagymarosi Ágnes német nyelvtanár Kedd 3. óra Hétfő 4. óra
Pach Toldi Tímea angol nyelvtanár Hétfő 4. óra Hétfő 4. óra
Perlaki Kornélia magyar nyelv és irodalom, német nyelvtanár Szerda 4. óra Szerda 4. óra
Strenner Anita biológia, turisztikai ismeretek tanár Hétfő 3. óra Péntek 2. óra
Sándor Balázs vendéglátóipari szaktanár Szerda 3. óra Szerda 3. óra
Sándor Zsuzsanna vendéglátóipari szakoktató
Csütörtök 7. óra Kedd 7. óra
Ferencsik Viktor ének, egyházi ének tanár Kedd 4. óra Kedd 3. óra
Molnár György vendéglátóipari szaktanár Kedd 3. óra Kedd 3. óra
Török István vendéglátóipari szakoktató
Kedd 5. óra Kedd 5. óra
Starecz József élelmiszer ismeret szaktanár Kedd 6. óra Kedd 7. óra
Jardek Dániel matematika szakos tanár    
Kékesi Judit informatika tanár    
Plank Ildikó informatika tanár    

Kiemelt partnereink

refegyh

parokia

mimk1

floch

vac

Ki olvas minket

Oldalainkat 66 vendég és 0 tag böngészi

FEL