November 19-én került sor a Cházár András iskola Erzsébet napi ünnepségére.

A Duna-parti Szent Erzsébet szobornál tartott megemlékezésen, tisztelegve Árpád-házi Szent Erzsébet rendkívüli egyénisége és tettei előtt, minden évben díjazzák azokat az óvodás, illetve iskolás gyermekeket, akik kiemelkedően segítőkészek, önzetlenek és mindig kedvesek társaikhoz.

Az oklevelet és az elismerés szimbólumát a többi kitüntetett mellett iskolánk tanulója, Orbán Mónika (10/3) is átvette. Neki ezúton is szeretettel gratulálunk!

Ugyancsak elismerés illeti azokat a tanulóinkat, -- Bokányi Annát (10/G), Lieszkovszki Fannit (10/G), Szeverényi Rékát (11/3)– akik előadták azt a szépirodalmi összeállítást, mely az ünnepi műsor részeként hangzott el.

 

 Dervaderics Grácia

1 2 3 4 6 8

Kiemelt partnereink

refegyh

parokia

mimk1

floch

vac

Ki olvas minket

Oldalainkat 88 vendég és 0 tag böngészi

FEL